حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

پرستار سالمند

02188500161

پرستار سالمند

شرکت مرکز پرستاری با هدف ارئه بهترین خدمات نگهداری و مراقبتی از سالمندان و کودکان، همچنین ارائه بهترین کیفیت خدمات امور منزل، سعی در بهبود شرایط جسمی و روحی سالمندان و بیماران و ارئه بهترین خدمات آموزشی و سرگرمی و مراقبتی کودکان دارد.

با هدف ایجاد محیطی امن،شاد و‌ سالم برای سالمندان، با توجه به نیازهای سالمند و خانواده، با مجموعه ای از سالمندیاران و پرستاران باتجربه، آموزش دیده و قابل اعتماد،به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشترکین عزیز هستیم.

 
 

                                                       تلفن: 02188500161

 

در مرکز پرستاری ما  همه پرستاران و مراقبان ما با داشتن مهارت‌ها و دانش لازم در زمینه پرستاری سالمندان، آماده ارائه خدمات با کیفیت و مراقبت دقیق هستند.
هدف ما ارائه مراقبت شخصی و فردی به هر سالمند است. ما به شناخت نیازهای شما و عزیزانتان می‌پردازیم و برنامه‌های توجه و مراقبتی خاصی برای هر فرد تدوین می‌کنیم.

همه ما از اهمیت پدر و مادر و سالمندان مطلع هستیم و به نوعی بزرگترین نعمت و برکت در زندگیمان وجود پدر و مادرمی باشد.

اما امروزه اکثر خانواده‌ها با توجه به شرایط و مشغله‌هایی که هرکدام از اعضای خانواده در زندگیشان دارند،امکان نگهداری از سالمندان عزیز وجود ندارد و همچنین نگهداری از سالمندان نیازمند توجه و استمرار در برخی موارد مانند:

استفاده به موقع داروها،تهیه غذای رژیمی با توجه به وضعیت سالمند و در مواقعی مراقبت ویژه بیست و چهار ساعته و …. می باشد که ممکن است گاهاً رعایت تمامی نکات نگهداری از سالمند از عهده افراد خانواده خارج شود.

در چنین شرایطی حضور یک پرستارآموزش دیده در کنار سالمند بهترین انتخاب است.

پرستاران سالمند با توجه به سابقه کاری و علاقه مند بودن به شغل خود، بهترین گزینه برای نگهداری از پدر و مادر و سالمند عزیز شما می باشد.  

 
Call Now Button